O NÁS

Pasivní dřevostavby, s.r.o.

Jsme rodinná firma s cílem vytvářet kvalitní životní prostor.

Snaha odlišovat se od běžných stavebních společností je proto cílena na osobní přístup ke klientovi, na použití kvalitních ověřených materiálů a na vysokou kvalitu řemesel prováděných přímo na stavbě. Základem úspěšné spolupráce je kvalitní a promyšlený návrh domu. Během realizace stavbyvedoucí pečlivě plánuje sled prací a dozoruje vysokou kvalitu prováděného díla. To umožňuje standardně dodávat pasivní dřevostavby vysoké kvality, které splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu života v rodinném domě.

Proč rodinný dům od nás?

Na prvním místě jsou pro nás přání klienta a kvalita nabízených služeb

Osobní přístup

Většina z nás staví rodinný dům jednou v životě. A ve svém vysněném domově chceme žít dlouhé roky. Náš názor je, že takovou představu obtížně splní typová výstavba. Proto nenabízíme typové domy, ale ve spolupráci s klientem vytvoříme prostor přesně podle jeho představ a potřeb. Osobní přístup ke každému zákazníkovi a jeho stavbě symbolizuje naše motto. Postavíme Váš sen

Dlouholeté zkušenosti

V projektování pasivních domů a výstavbě dřevostaveb patříme mezi dlouholeté a zkušené dodavatele. Sami máme dlouholeté zkušenosti s navrhováním a realizací. Při návrhu dále spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky v oboru pasivních domů a během výstavby s ověřenými řemeslníky. Poskytneme Vám odborné informace z každé oblasti, doporučíme nejlepší a nejefektivnější postupy, technologie a provedeme Vás bezstarostně po celou dobu výstavby.

Záruky

spolehlivé jednání o záměru výstavby

osobní prohlídku některého z domů

kompletní pečlivou přípravu studie

vyhotovení projektové dokumentace

vyřízení stavebního povolení

kvalitní montáž celé stavby

profesionální provedení řemesel

záruka stavby 5 let

VYTVOŘÍME PRO VÁS DOMOV