SYSTÉM STEICO

Inovativní stavební systém

Ekologie a ekonomika v řadě. Inovativní konstrukční systém STEICO poskytuje řadu výhod: Jednoduchý, efektivní, trvanlivý a bezpečný. STEICO, jako jediná firma v tomto odvětví, poskytuje kompletní stavební systém - nosné konstrukce a izolace s dokonale sladěnými komponenty.

Lepené vrstvené dřevo

Masivní dřevěné trámy mohou mít slabá místa, například na suky. V STEICO LVL (Laminated Veneer Lumber - lepené vrstvené dřevo), jsou z vrstev dýhy z měkkého dřeva vytvořeny pevné a stabilní nosníky nebo desky. Chyby materiálu jsou eliminovány touto strukturou vrstev. Vrstvené dřevo je jedním z nejvíce odolných kompozitních materiálů ze dřeva vůbec.

Nosníky

Koncept nosníků je jednoduchý: více únosnosti - méně materiálu. Dvě pásnice z LVL nebo KVH jsou spojeny stojinou ze speciálně vyvinuté tvrdé dřevovláknité desky. Výsledkem je vysoce zatížitelný nosník který je mnohem štíhlejší, než klasické trámy. Štíhlejší konstrukce ve střechách a stěnách nabízejí více prostoru pro izolační materiály, a tím zvýšit energetickou účinnost při stejné tloušťce konstrukce.

.

Dřevovláknité izolace

Z čerstvého měkkého dřeva STEICO vyrábí největší škálu dřevovláknitých izolačních materiálů - od fasádních izolačních desek přes měkké izolace dutin až po statické izolační desky. Izolace z dřevěných vláken chrání nejen proti chladu v zimě, ale i před horkem v létě. Nabízejí ochranu před větrem a deštěm, a díky jejich difúzní otevřenosti má vysokou i ochranu proti vlhkosti

.

VYTVOŘÍME PRO VÁS DOMOV